Hakkımızda

Farkında Çocuk Anaokulu

Bizlerinde Eğitim ve Öğretim’e Katkımız Olması İstek ve Temennisi ile 2011 Yılında Çıktığımız Bu Yolda,2012 Yılı M.E.B.’e Bağlı Kurumumuzda Eğitim Faaliyetine Devam etmekteyiz.
FARKINDA ÇOCUK ANAOKULU toplumun temel taşı olan ailenin kutsiyetini ve devamlılığını vazgeçilmez kabul eden ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitiminde aileleri desteklemeyi ilke edinen. MEB.FARKINDA ÇOCUK ANAOKULU, 2012 yılında 0 ila 6 yaş grubu çocuklarının okul öncesi eğitim merkezi olarak MALTEPE’de faaliyete geçmiştir.

Hedefimiz;

FARKINDA ÇOCUK ANAOKULU, çocuklarını erdemli bir insan olarak yetiştirmek çabasındaki ailelere, kendi değerlerimizle yoğrulmuş eğitim-öğretim ilkelerine bağlı kalarak okul öncesi eğitim hizmeti verebilmek için kurulmuştur. Toplum içinde erdemleriyle ayırt edilen öğrenciler yetiştirmesiyle tanınan bir “model okul” ve “model”ini yurt çapında yaygınlaştıran bir kurum olmayı hedeflemektedir.

Amacımız;

FARKINDA ÇOCUK ANAOKULU, yüzlerce çocuğa ilkokula hazırlık eğitimi vererek ve okul olgunluğunu kazandırarak öğrenim hayatına adım atmalarını sağlamak amacındadır.

farkindaanaokulu-giris-kapisi

Çocuk ve Eğitim

“İlim, insanı Allah’ın emrettiği şeylere götürür, züht(Takva) ise o şeylere erişilmesini kolaylaştırır..”

“Çocuk, dünyanın en büyük mutluluğudur.”

649
oyun saati
780
beslenme eğitimi saatı
892
eğitim saati
98
özel etkinlik
672
rehberlik eğitimi saati

Anaokulumuz hakkında daha fazla bilgi için